Fijne feestdagen!

BTG/TGG wenst iedereen fijne feestdagen en een goed 2020! Het jaar 2020 staat in het teken van Intelligent Connectivity. Wij bedanken onze leden, partners en stakeholders voor hun inzet en support in het afgelopen jaar. Ook in het nieuwe jaar werken we in co-creatie samen en heeft het verbinden van mensen en organisaties onze focus, behartigen we de belangen van onze leden en staat kwaliteitsverbetering hoog in het vaandel. Wij zien je graag op 16 januari bij onze Nieuwjaarsbijeenkomst waar we het glas heffen op een succesvol 2020!

Meld je hier aan!

BTG: Verbinding, verbreding en verdieping

Branchevereniging ICT en Telecommunicatie Grootgebruikers (BTG) behartigt de belangen van Nederlandse bedrijven en instellingen door kennis over te dragen en ervaringen uit te wisselen o.a. tijdens events

BTG in beeld en geluid

Expertsessies

 • Geen evenementen
 • Magazine

  BTG in Business - Najaar 2022
  Lees de laatste editie

  Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

  Op de hoogte blijven van evenementen en het laatste nieuws? Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.