Prettige feestdagen en een mooi en gezond 2021!

Namens Bestuur, Directie en Team van BTG/TGG wensen we onze leden, leveranciers en ieder die in welke vorm dan ook betrokken is bij onze organisatie hele mooie kerstdagen en een zeer voorspoedig 2021 toe. Wij bedanken iedereen voor de bijdrage aan onze vereniging in welke vorm dan ook.

BTG/TGG zit boordevol plannen en ambitie in het komend jaar. Lees er alles over in het BTG/TGG Magazine, dat zojuist is verschenen.

Voor nu wensen we je, met je dierbaren, prachtige kerstdagen en een zeer voorspoedig 2021 toe.

Stay safe, stay healthy, ook in 2021!

BTG: Verbinding, verbreding en verdieping

Branchevereniging ICT en Telecommunicatie Grootgebruikers (BTG) behartigt de belangen van Nederlandse bedrijven en instellingen door kennis over te dragen en ervaringen uit te wisselen o.a. tijdens events

BTG in beeld en geluid

Expertsessies

 • Geen evenementen
 • Magazine

  BTG in Business - Najaar 2022
  Lees de laatste editie

  Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

  Op de hoogte blijven van evenementen en het laatste nieuws? Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.