Let op! Internet Explorer wordt niet meer ondersteund. Hierdoor kan de website mogelijk niet goed functioneren, gebruik een alternatieve browser om optimaal gebruik te maken van deze website. Klik hier om een alternatieve browser te downloaden.

BTG biedt een netwerk voor uitwisseling van kennis en ervaring over Telecommunicatie en ICT. De branchevereniging focust via expertgroepen op de volgende thema’s:

Terug naar nieuws

Prettige feestdagen en een mooi en gezond 2021!

24 dec 2020

Namens Bestuur, Directie en Team van BTG/TGG wensen we onze leden, leveranciers en ieder die in welke vorm dan ook betrokken is bij onze organisatie hele mooie kerstdagen en een zeer voorspoedig 2021 toe. Wij bedanken iedereen voor de bijdrage aan onze vereniging in welke vorm dan ook.

BTG/TGG zit boordevol plannen en ambitie in het komend jaar. Lees er alles over in het BTG/TGG Magazine, dat zojuist is verschenen.

Voor nu wensen we je, met je dierbaren, prachtige kerstdagen en een zeer voorspoedig 2021 toe.

Stay safe, stay healthy, ook in 2021!

Gerelateerd nieuws